CREDITINFO „Stipriausi Lietuvoje 2023“ sertifikatas

2023 metais buvome įvertinti verslo sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2023“. Didžiuojamės gavę prestižinį įvertinimą. Sieksime ir toliau užsibrėžtų tikslų, kuriant tvarų ir atsakingą verslą.

Kredito biuro „Creditinfo“ suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2023“ pažymi, kad mūsų įmonė - finansiškai patikima ir yra aukšta tikimybė, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. 

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją.  Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę. 

© Creditinfo informacija