Stogo dengimas

Stogo dengimas - tai sudėtingas ir svarbus darbas, nuo kurio priklauso namo funkcionalumas, namo gyventojų saugumas ir estetinis namo vaizdas. Stogų įrengimo trukmė yra labai individuali, priklausomai nuo stogo ploto ir sudėtingumo.

Kokią stogo dangą rinktis?

Esant dideliai pasiūlai, pasirinkti patinkančią stogo dangą nėra sudėtinga, tačiau ne visos stogo dangos gali būti montuojamos ant kiekvieno stogo. Tai lemia tiek stogo konstrukcija, tiek įvairi aplinkos įtaka statybos reikalavimams (stogo šlaitas; stogo dangos svoris).

Stogo dengimas skarda

Skardiniai stogai - vienas poluliariausių stogų dengimo būdų Lietuvoje. Stogo dengimas skarda yra unikalus sprendimas tiems, kurie vertina ilgaamžiškumą, efektyvumą ir didelių pastangų nereikalaujančią priežiūrą.

Skarda dengto stogo privalumai: platus pasirinkimas; patvarumas; ilgaamžiškumas; lengvumas; kainos ir kokybės santykis; nesudėtinga priežiūra.

Stogo dengimas čerpėmis

Čerpės - ko gero seniausiai naudojama stogų danga, kuri populiari iki šių dienų, o jos tarnavimo laikas gali siekti kone šimtmetį. Čerpes galima rinktis iš daugybės formų, spalvų ir medžiagų. Čerpės puikiai dera prie medinių, rąstinių, mūrinių namų.

Čerpėmis dengto stogo privalumai: ilgaamžiškumas; patvarumas; efektyviai atlieka apsauginę funkciją ir taupo energijos sąnaudas.

Stogo dengimas šiferiu

Nuo seno šiferis yra gerai žinomas kaip paprasta ir ekonomiška stogo danga, galinti atlaikyti net atšiauriausias oro sąlygas. Anksčiau šiferis buvo gaminamas iš asbestcemenčio, koncerogenų turinčios medžiagos. Nuodingasis šiferis ilgainiui išnyko, o jį pakeitė - patobulinta stogo dangos versija - beasbestis šiferis.

Šiferiu dengto stogo privalumai: nesudėtingas montavimas; patvarumas (atsparus temperatūrų svyravimams); garso izoliacija (stogas geba puikiai sugerti triukšmą); ilgaamžiškumas. 

Esame kvalifikuoti stogų dengimo specialistai. Dengiame stogus įvairiomis medžiagomis: keraminėmis čerpėmis, šiferiu, skarda, bituminėmis dangomis. Stogo dengimo kaina priklauso nuo darbų sudėtingumo, naudojamų medžiagų bei darbo apimties. Kiekvienu atveju individualiai aptariame planuojamus atlikti darbus ir pasiūlome optimalius sprendimus.

MB „Daihouse“ – kokybiškos stogų dengimo ir remonto paslaugos Jums.

Susisiekime